Sezóna 2013/2014

Popovice B : Jankov B - 0:3

Naše "B" sehrálo derby s jankovským "B". Hrál se nezáživný fotbal bez větších šancí na obě strany. Utkání rozhodl ve druhém poločase střídající Hořčička, který dvěma brankami a nahrávkou na třetí rozhodl zápas.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nesperská Lhota : Popovice B - 3:0

Naše přeskládané "B" oproti loňské sezóně nepotvrzuje roli favorita a prohrálo i třetí zápas. Stejně jako u A-mužstva chybí útočník.
Popovice B : Chotýšany B - 2:1

Naše "B" vyhrálo svůj první zápas proti soupeři z Chotýšan 2:1. O branky se postarali Petr Vilímek s Jiřím Hovorkou.
Tichonice B : Popovice B - 0:3

Naše B v Tichonicích předvedlo lepší fotbal a odvezlo si všechny body za výsledek 0:3. o dvě branky se postaral Pavel Šopejstal, třetí přidal Jiří Vyhnal z pokutového kopu.
Kladruby : Popovice B - 1:4

Naše "B" navázalo na loňskou výkonnost a po třetí v řadě zvítězilo po solidním výkonu v Kladrubech 1:4. Dobře zahrálo naše mládí, jasná zpráva pro trenéra "A".
Popovice B : Velíš - 2:2

Naše "B" přivítalo první celek tabulky a odvěkého soupeře z Velíše. V bojovném zápase soupeř dvakrát vedl, to se však nelíbilo Petru Vilímkovi, který dvakrát prostřelil velíšského brankáře a vyválčil tak bod pro Popovice.
Radošovice : Popovice B - 7:4

Naše "B" prohrálo v Radošovicích vysoko 7:4.
Popovice B : Libež B - 4:0

"B" sehrálo vydařené utkání a zaslouženě vyhrálo v poměru 4:0. Kdyby hostující celek nepodržel brankář, mohl být výsledek úplně jiný.
Ostředek B : Popovice B - 2:5

Naše "B" si u posledního mužstva tabulky s chutí zastřílelo a z Ostředka odvezlo všechny body.

Popovice B : Nesperská Lhota B - 3:2

Naše B nastoupilo k prvnímu jarnímu zápasu. Po trochu ospalém výkonu porazilo soupeře z Nesperské Lhoty 3:2 a to po dalekonosné střele Davida kropáčka, penaltě Josefa Suka a nechytatelné bombě Davida Starce.

Chotýšany B : Popovice B - 1:9

"B" odehrálo povedený zápas u soupeře z Chotýšan. Hráči si připravili řadu příležitostí a 9x rozvlnili soupeřovu síť po trefách - Josef Suk 3x, Petr Vilímek 2x, Leoš Filip 2x a Pavel Heřmánek 2x.
Po pomalejším startu na začátku sezóny se naše "B" na jaře vrací do staré formy.

Popovice B : Tichonice B - 3:1

Naše "B" nezaváhalo ani třetí jarní zápas a drží si tak stále jarní neporazitelnost. Tentokrát zvítezilo nad soupeřem z Tichonic po dvou trefách Petra Vilímka a jedné trefě Jakuba Hovorky.
Popovice B : Kladruby - 3:3

Naše "B" sehrálo další domácí utkání proti oblíbenému soupeři z Kladrub. Vše nasvědčovalo tomu, že si mužstvo vykope další tři domácí body. Když byl výsledek poločasu po dvou trefách Josefa Suka 2:0, nikdo z diváků o tom v nejmenším nepochyboval.
Jenže soupeř v druhém poločase zabral a zdramatizoval utkání. Za domácí vsítil premiérovou trefu Tomáš Zach ( prosíme zápisné :) ) a body se dělily rovným dílem.

Velíš : Popovice B - 2:1

Naše "B" se o body přijelo porvat k první Velíši.
Již od prvních minut bylo na tvrdé hře vidět, že klasické derby bude bojem o každý metr hřiště.
Prvních dvacet minut se obě mužstva zastřelovala. Největší šanci domácích zahodil velíšský útočník, který přehodil vyběhnutého Vosátku a svou střelu nasměroval jen do tyče, z dorážky své zaváhání náš brankář napravil. První však k údivu domácích fanoušků udeřilo naše mužstvo z přímého kopu na hranici pokutového území. Jiří Vyhnal technickou střelou otevřel skóre - 0:1. Naše mužstvo ožilo a přitlačilo domácí do jejich vápna. Za pár minut napálil Pavel Heřmánek dělovkou jen tyč. Po-té nasměroval Jiří Vyhnal přesnou přihrávku na Josefa Suka, který byl při zakončování podražen, ale hlavní sudí z bezprostřední blízkosti penaltu nenařídil. A tak přišlo potrestání. Rychlý protiútok domácích, centr, který Milan Vosátka neudržel a domácí hráč měl před prázdnou bránou snadnou pozici - 1:1. Do poločasu jsme měli ještě jednu příležitost. David Starec, který svou rychlostí zatápěl domácí obraně, byl sražen v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí opět nechal hru pokračovat.
V druhé půli se pokračovalo ve stejném duchu. Domácí byli ve svém počínání někdy až moc důrazní nebo domácí pomezní zastavoval naše útoky za každou cenu. Po součtu chyb přišel křižný centr přes naše vápno a opět zakončení do prázdné brány - 2:1. Velíš se uchýlila k bránění tesného výsledku. Naší největší šanci po levé straně, kterou v branku proměnil Josef Suk nesmyslně zastavil opět domácí pomezní. Větší tlak už jsme si v závěru nevytvořili a tak všechny body brali domácí. Neuznaný regulérní gól a dvě neodpískané penalty stojí k zamyšlení.

Popovice B : Radošovice - 9:0

Naše "B" přivítalo soupeře z Radošovic. Hosté nastoupili v deseti hráčích, kompletní sestavu soupeře doplnil radošovický hráč až od 15. minuty.
Jenže hosté museli již od první minuty bránit útočné choutky našeho mužstva. První přímý kop na bránu, brankáři Radošovic vypadl míč a dorážku s přehledem proměnil Petr Vilímek. Za pár minut se sám na brankáře řítil Jakub Hovorka a také se nemýlil - 2:0. Po smršti rohových kopů se k odraženému míči dostal David Starec a svou životní střelou zvyšoval na 3:0. V krátkém časovém sletu šel sám na brankáře opět Jakub Hovorka, ale svou slabší nohou nenašel prostor mezi tyčemi. Pumelici Radka Škvora vytěsnil brankář na roh. Na druhé straně odpískal z ojedinělé šance soupeře hlavní sudí pokutový kop, jenže radošovickému exekutorovi nestačily rozměry brány. Na rozdíl pěti branek zvyšoval do poločasu Jiří Vyhnal po dvou krásně zahraných přímých kopech.
V druhé půli se odehrával stejný koncert. Šestou brankou otevřel hody druhého poločasu Pavel Heřmánek. Následoval průnik Jakuba Hovorky a jeho druhá branka v zápase - 7:0. Osmou branku přidal hlavou Jakub Čermoch, který měl ještě další dvě góĺové příležitosti, ale nedotáhl je ke 100% zakončení. Svůj hattrick dovršil po individuální akci Jiří Vyhnal a uzavřel tak skóre zápasu na 9:0.
Libež : Popovice B - 2:3

Naše B-mužstvo opět bodovalo na půdě soupeře z Libže a připsalo si tři body do tabulky. O branky se postaral dvěma zásahy znovuzrozený střelec Josef Suk a po individuální akci Petr Vilímek.