Zimní turnaj přípravek

V sobotu 1.2.2014 byl na programu TJ "Popovický turnaj přípravek". Na místo víceúčelového sportoviště v Popovicích dorazila mužstva z Postupic, Jankova a omluvený Struhařov nahradily Václavice.
V úvodu byli všichni přítomní seznámeni s propozicemi turnaje, organizací akce a přešlo se k rozlosování prvních dvou zápasů.
V 10:00 za krásného počasí začal první zápas domácího mužstva proti soupeři z Postupic. Uzemní převaha našich hráčů vyústila v tříbrankový náskok. Jenže soupeř z Postupic se kousl a stáhl vedení na jednobrankový náskok. V hektickém závěru pečetil náš útok na konečných 6:4.
Druhý zápas proti sobě svedl mužstva Jankova a Václavic. V něm po boji až do konce zápasu zvítězily Václavice 5:3.
V zápase o třetí místo pokračovaly brankové hody. Ještě pět minut před koncem utkání byl stav nerozhodný - 5:5. Závěr utkání zvládly lépe Postupice  a stanovily konečný výsledek 7:5.
Ve 14:15 hod. přišlo na řadu finále. Za veliké divácké kulisy však přišel šok pro domácí příznivce. Václavičtí byli v útoku produktivnější a první půli vyhráli 0:4. O přestávce byl před našimi trenéry těžký úkol. Uklidnit mužstvo, vyhecovat ho do druhé půle a otevřenou hrou se pokusit o nemožné. Po pěti bezbrankových minutách druhé poloviny zápasu už asi málo kdo věřil, že se dá ještě něco zachránit. Jenže přišel první slepený gól našeho mužstva. Hráči ožili a přimáčkli soupeře u jejich branky. Hosté si v druhé půli nevytvořili větší příležitost. Když pět minut před koncem byl stav už jen 3:4, hnalo obecenstvo své hráče za vyrovnáním. Poskakující míč na brankové čáře, vynikající brankář Václavic nenechali nikoho chladným. Minutu před koncem přišlo zasloužené vyrovnání a neskutečná eufórie. Hned po rozehrání sudí Čermoch ukončil zápas a na řadu měly přijít pokutové kopy.
Naši hráči jakoby si neuvědomovali tíhu okamžiku, všichni se hlásili o aktérství při penaltách. V nich oba skvělí brankáři drželi naděje pro své mužstva, ale štěstíčko se přiklonilo k hráčům z Václavic a na pokutové kopy zvítězili v turnaji.
Hned po zápase organizátoři vyhlásili výsledky turnaje, všechny mužstva byla oceněna trofejemi a odnesla si věcné ceny od našich sponzorů.
Vydařený turnaj, krásné počasí, zodpovědná organizace, pozitivní ohlasy. Určitě bychom akci chtěli zařadit do našeho celoročního programu.

1. Sokol Václavice
2. Sokol Popovice
3. Sokol Postupice
4. Sokol Jankov

Fotogalerie z celého turnaje:
http://sokolpopovice.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_Popovice_x_Postupice_x_Vaclavice_x_Jankov/

01. února 2014

Fotografie

Stránky:  1 · 2

      
      
      
      
      

Stránky:  1 · 2  úvodní stránka | vyhledávač | poslední aktualizace 02.03.2022
TOPlist   © Jan Holomek 2010 | ADMIN