Letní soustředění mládeže

Vedení mládeže TJ Sokola Popovice si na uplynulý víkend 15.8. - 17.8. 2014 připravilo letní soustředění mládeže. Vše se odehrávalo na fotbalovém hřišti za dozoru zkušeného realizačního týmu. Třífázové tréninky byly rozděleny podle věkových kategorií. Mladší žáci absolvovali plnohodnotné fotbalové tréninky. Nejmladší přípravka se zas do světa fotbalu ponořovala formou nejrůznějších her. Ve volných chvílích se děti těšily z ostatních sportovních aktivit, nočních bojovek, opékání buřtů apod.
Za kvalitní obsluhu a stravování chce TJ poděkovat provozovateli popovického hostince Tomáši Langovi.
Za kladný přístup k vedení a organizaci akce, vyčlenění si času na celý víkend zas Pavlovi Heřmánkovi, Michalovi Heřmánkovi, Jakubovi Hovorkovi, Petrovi Vilímkovi, Josefovi Kopeckému Jiřímu Pávovi a Šárce Proskovcové. Všichni se starali o dohled, trénování, připravování snídaní a svačin a dalších aktivit s tím spojených.
V poslední řadě chceme poděkovat rodičům za ukázkovou spolupráci.
Na závěr si neodpustím malou výtku k některým rodičům, kteří z nějakého důvodu svou ratolest na soustředění nepřihlásili. Takovéto akce obrovským způsobem ztužují náš dětský kolektiv, vytváří mezi nimi kamarády, ale i fotbalové spoluhráče. Individuální se začlenění do takovéto party je pak obrovským problémem. Dále pak ideální podmínky celé akce, ubytování v Popovicích, stravování za min. náklady jen vyzývají k účasti. Budeme moc rádi, když se naše počty do budoucna rozrostou. Vždyť se jedná o naší budoucnost.


fotogalerie: http://petrvilimek.zonerama.com/Album/398474
15. srpna 2014


  úvodní stránka | vyhledávač | poslední aktualizace 02.03.2022
TOPlist   © Jan Holomek 2010 | ADMIN