Popovice : Chocerady - 6:0

Popovice po dvou venkovních vítězství přivítali na domácím hřišti trapící se Chocerady. Postavení týmů v tabulce naznačovalo kdo je favoritem. A domácí borci přezdívaní RUR Popovice opravdu nic nepodcenili. Již v páté minutě po faulu v šestnáctce hostujícího hráče na Žížalu, proměnil nekompromisně pokutový kop stoper Kašpar. V 10. minutě vznikla pěkná akce po ose Žížala, Matuška, Kašpar a bylo to 2:0! Během dalších minut domácí tlačili a ve 38. minutě opět po krásném pasu Žížaly šel Matuška sám na gólmana a svou střelou nedal Pohořalému šanci. Do konce poločasu domácí drželi balón a hosty k ničemu nepustili. Za zmínku stojí pouze zakončení Chocerad zpoza vápna, ale domácí gólman neměl s tímto pokusem žádný problém. Do druhé půle šli domácí s velkým elánem a nechtěli připustit žádné komplikace. Hostům opět vnutili svou rychlou kombinační hru. Tu zužitkovali Popovice již ve 48. minutě po přesném zakončení dobře hrajícím Michalem Heřmánek. V 60. minutě stejný hráč prokázal svou kvalitu i levou nohou, když nedal golmanovi šanci střelou z 20.ti metrů. Tímto výkonem si řekl o prozatímního krále střelců v soutěži. Domácí pak spálili ještě řadu šancí, které nakonec vynesli ještě jeden gól. Po spolupráci Šacha a Matušky druhý jmenovaný poslal centr na hlavu dobře nabihajicimu Kauckému. 6:0!. Domácí mohli jít stavit další výhru, v tomto případě absolutně zaslouženou.

trenér mužstva: Jan Matuška