Sezóna 2011/2012

Nesperská Lhota B : Popovice B - 4:4

Naše "B" sehrálo poslední zápas na neoblíbeném hřišti v Nesperské Lhotě, kde si obě mužstva zastřílela a rozdělila si body po remíze 4:4.

Popovice B : Ostředek B - 6:0

Naše B si s chutí zahrálo proti poslednímu a slabému soupeři z Ostředka. Ukazatel na světelné ceduli mohl klidně ukazovat dvouciferné číslo. Jenže to by naši borci museli do gólového zakončení dotáhnout všechny samostatnéné nájezdy na brankáře Ostředka. I tak se hrál pohledný fotbal a hráči zaslouženě zvítězili.

Popovice B : Divišov B - 3:1

Naše "B" po minulém pohledném zápase, ve kterém suverénně zvítězilo, navázalo podobným utkáním proti celku z Divišova. Důstojný soupeř proklepl naše mužstvo, které po zásluze zvítězilo po brankách Jana Matušky, Davida Starce a Josefa Suka a vyhouplo se na druhé místo v tabulce.

Popovice B : Soběhrdy B - 4:1

Naše "B" vlétlo na soupeře a už v 50. vteřině utkání proměnil první útok Popovic David Starec. Naši hráči přehráli soupeře v první půli na rozdíl 4 branek, ale do kabin předčasně odešli dva hráči. V druhé půli o deseti se naši hráči spíše bránili a soupeř pouze stačil kosmeticky upravit výsledek na 4:1.

Struhařov B :
Popovice B - 1:0

Naše "B" podalo na hřišti odvěkého soupeře ze Struhařova nepřesvědčivý výkon a po jediné brance domácích prohrálo 1:0.

Popovice B : RÚ Kladruby - 6:1

Naše "B" sehrálo první jarní zápas proti celku z Kladrub. Po opatrných prvních deseti minutách hry bylo jasné, že domácí nepřipustí žádné komplikace a doma si tři body uhájí. Nakonec se ze zápasu stala branková podívaná pro diváky po hattriku Petra Vilímka a brankách Jiřího Vyhnala a Davida Starce.

Popovice B : Čechtice - 1:4

V posledním zápase podzimní části sezóny 2011/2012 nestačilo naše "B" na lídra z Čechtic a na domácí půdě prohrálo 1:4. Jediným naším střelcem se stal Leoš Filip.

Ostředek B : Popovice B - 1:5

Naše "B" od začátku zápasu ukázalo, že se do Ostředka nepřijelo vyvětrat a potvrdilo kladnou bilanci proti tomuto soupeři. Raketový nástup přinesl tutovky Michala Heřmánka, Leoše Filipa a Jana Kauckého, které ještě vychytal brankář. Klid do našich řad přinesl schovanou střelou k tyči Jiří Vyhnal. Po-té se  po milimetrové přihrávce Michala Heřmánka dostal do samostatného úniku Petr Vilímek a přesně zakončil - 0:2. Třetí branku přidal Leoš Filip a vypadalo to, že zápas spěje k debaklu. Ztuhlý brankář Milan Vosátka, na kterého nešla do té doby žádná střela nepřesně rozehrál, soupeř okradl o míč Jiřího Hovorku a trestal - 1:3. Naše hráče branka trochu vykolejila a do konce poločasu se již nic vážnějšího nestalo. V druhé půli se hra zklidnila. Šanci na snížení o jednu branku vychytal Milan Vosátka. V polovině druhé půle obrali naši hráči zas o míč soupeře a početní převahu v průniku na ostředského brankáře zužitkoval Petr Vilímek. V závěru ještě předvedli domluvený signál při standartce Michal Heřmánek s Jiřím Vyhnalem, když prvně jmenovaný rozehrál míč nakrátko mezi hráče domácích a Jiří Vyhnal pečetil výsledek na 1:5. Mužstvo se pozdravilo s výbornou popovickou kulisou a spojeně se svými výsledky poskočilo na čtvrtou příčku tabulky.

Popovice B : Chotýšany B - 3:3

Naše "B" remízovalo se silným celkem z Chotýšan. Ikdyž od 17. minuty hrálo v početní převaze a vedlo před koncem zápasu 3:2, soupeř se zmátořil a stihl před konečným hvizdem srovnat skóre na 3:3.

Divišov B : Popovice B - 5:0

Naše "B" nezvládlo zápas v Divišově a prohrálo vysoko 5:0.

Libež : Popovice B - 2:3

Naše "B" je v této sezóně k nezastavení. Tentokrát vyhrálo na horké půde Libže, která se usídlila v prvních příčkách Tabulky. Po brankách Petra Vilímka, Josefa Suka a Jiřího Vyhnala si náš tým odvezl všechny body a polepšil si o jednu příčku v tabulce.

Popovice B : Postupice B - 5:1

V místním derby našich "B" měli jasně více ze hry naši hráči a zaslouženě vyhráli po trefách Josef Suk 3x, Vilímek Petr 1x a Hovorka Jakub 1x. Hosté dokázali před koncem kosmeticky upravit výsledek na konečných 5:1.

Soběhrdy B : Popovice B - 1:2

Naše "B" po vítězné šňůře klopítlo a v Soběhrdech prohrálo těsně 2:1. I tak stále hájí krásné třetí místo v tabulce.

Kladruby : Popovice B - 1:2

Popovice B : Struhařov B - 3:2

"B" navázalo na vítěznou šňůru a opět zvítězilo po brankách Suka, Vyhnala a Blumentritta. V závěru sice soupeř stihl snížit na rozdíl branky, ale drama se nakonec nekonalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše "B" opět nezaváhalo a přivezlo tři body z Kladrub. O branky se podělili kanonýři Petr Vilímek s Jiřím Vyhnalem. Dobré tažení novou sezónou vyneslo naše mužstvo do popředí tabulky.

Popovice B : Nesperská Lhota B - 8:2

Naše "B" posílené o navrátilce Josefa Suka mělo střelecký den a soupeře z Nesperské Lhoty rozstřílelo 8 brankami. Tři branky a dvě asistence si připsal staronový hráč Josef Suk.

Přestavlky : Popovice B - 2:2

Naše B-mužstvo zavítalo k neznámému soupeři z Přestavlk. Po vyrovnaném souboji si přivezlo cenný bod po remíze 2:2.