Sezóna 2010/2011

Ostředek B : Popovice B - 2:2                                                                     ( 11.6.2011 )

Naše mužstvo neudrželo dvoubrankové vedení a ze hřiště Ostředka si odvezlo jeden bod.

Popovice B : Zdislavice B - 3:2
                                                                   ( 21.5.2011 )

Fotbalovou sobotu mezi mužstvi Popovic a Zdislavic začalo naše "B". Hosté se ujali rychle vedení, když v 5. minutě zahrávali pokutový kop - 0:1. Naši hráči se během 10 minut srovnali, vrátili se do zápasu a předvedli parádní obrat, když třemi branky otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Zdislavice ještě v druhé půli korigovaly výsledek na 3:2. Vítězná šňůra našeho B - mužstva pokračuje.

Divišov B : Popovice B - 0:1
                                                                        ( 14.5.2011 )

B-mužstvo potvrdilo svou jarní formu a přivezlo tři body i z Divišova.

Popovice B : Louňovice p. Blaníkem B - 3:0                                                ( 7.5.2011 )

Naše "B" již třetí zápas v řadě bralo body. Pohledný fotbal, proměněné šance, spokojení diváci... jen tak dál!!!

Čechtice B : Popovice B - 3:4                                                                        ( 1.5.2011 )

Naše "B" navázalo na vítězství z předchozího domácího zápasu a bodavalo i na hřišti Čechtic.

Popovice B : Struhařov B - 1:1                                                                      ( 23.4.2011 )

Naš B - mužstvo přivítalo na svém hřišti tradičního soupeře ze Struhařova. V derby byla znát chuť po nápravě z předešlých zápasů a obměněná sestava, doplněná o mladou krev a hráče zotavující se ze zranění. Pohledný fotbal přinesl branky na obou stranách. Za Popovice skóroval Petr Vilímek.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velíš B : Popovice B - 2:0                                                                              ( 16.4.2011 )

Mála útočná produktivita našeho B-mužstva na hřišti Velíše vedla k prohře 2:0 na hřišti soupeře.

Nesperská Lhota B : Popovice B - 6:0
                                                           ( 9.4.2011 )

Špatné hřiště, silný vítr, špatně pískající hlavní rozhodčí a mála produktivita našeho mužstva zapříčinili vysokou porážku 6:0. Světlým okamžikem byl zákrok popovického brankáře Miroslava Červa, který na dvakrát zastavil střely nesperských útočníků a dal tak šanci našim hráčům za stavu 2:0 po půli " z kopce" zkorigovat výsledek.

Popovice B : Tichonice B - 3:0                                                                        ( 2.4.2011 )

Naši hráči po nevydařené předehrávce v Pravoníně nastoupilo na první jarní domácí zápas. Soupeřem byly Tichonice. V první půli se hrálo na obě strany. Tichonice zahrozily z přímého kopu, když míč těsně před hlavičkujícím hráčem vyrazil náš brankář Miroslav Červ. To bylo ze strany soupeře vše. Naši hráči se po dlouhé zimní přestávce sehrávali a těžko se dostávali k tichonické brance. První se po zahrávaném přímém kopu trefil hlavou Milan Vosátka. Jako jeden z mála nepropadal herní skepsi Jiří Vyhnal. Na jednu branku přihrál Martinu Pávovi a o další se postaral sám.  V druhé půli si naši hráči výsledek pohlídali a nepřipustili žádný zvrat v zápase.

Pravonín B : Popovice B - 1:0
                                                                      ( 20.11.2010 )

V předehrávce prvního jarního kola zavítalo naše "B" do Pravonína. Když po gólových příůežitostech Jiřího Vyhnala, Petra Vilímka a Leoše Filipa nedokázalo vstřelit branku, přišel trest v podobě prohry 1:0.

Postupice B : Popovice B - 2:4
                                                                   ( 14.11.2010 )

Naše "B" zavítalo v posledním kole podzimní části této sezóny na derby do Postupic. Začátek zápasu lépe vyšel domácím, když se v 3.minutě ujali vedení. Rozhozená obrana musela přihlížet, jak Postupice zvyšují na 2:0. Po 15. minutách hry naši hráči srovnali řady a začali hrozit z protiútoků. Nejprve tvrdou střelu Jana Matušky vytlačil brankář jen na břevno, dorážející Leoš Filip bránu z těžké pozice přestřelil. Další akce dopadla úspěšně, když přesnou přihrávkou nepohrdl Jan Matuška a přesně zakončil - 2:1. Postupičtí hráči si vytvořili několik dalších šancí, které vychytal Milan Vosátka. V druhém poločase naši hráči převzali kontrolu nad zápasem a vyrovnat se nejprve podařilo Luboši Priknerovi. Z dalších pohledných akcí zakončoval David Kropáček a Leoš Filip. Obrana si vedení pohlídala a nepustila domácí do žádné šance. Hráči zahráli pěkné utkání a zaslouženě vyhráli.

Popovice B : Ostředek  B - 2:0                                                                     ( 6.11.2010 )

Naše "B" nastoupilo proti celku z Ostředka, proti kterému se mu dlouhodobě daří. Odehrávalo se poklidné utkání, ve kterém měli více ze hry naši hráči. Po několika zahozených šancích se první prosadil Lukáš Kautský. Do poločasu mohl na rozdíl dvou branek zvýšit Leoš Filip, když běžel sám na brankáře. Loženou šanci nedokázal dotáhnout do konce. Úkol do druhé půle byl jasný, přidat špatně hrajícímu Ostředku ještě několik branek a pohlídat si zisk tří bodů. Po druhém neproměněném průniku Leoše Filipa přidalo naše mužstvo z několika šancí ještě jeden gól a zvítězilo 2:0.

Chotýšany B : Popovice B - 7:0
                                                                  ( 30.10.2010 )

Popovické "B" vyrazilo na utkání k sousednímu celku Chotýšan. V zápase, ve kterém nepomohli ani dva hráči hrající za A-tým, nestačilo naše mužstvo na soupeře a jasně prohrálo v poměru 7:0.

Popovice B : Ratměřice  B - 3:1                                                                  ( 23.10.2010 )

B-mužstvo nastoupilo v předzápase našeho "A" proti celku z Ratměřic. Hráči chtěli proti poslednímu celku z tabulky uspět a to se odrazilo na jejich hře během celého zápasu. V první půli se blýskl třemi góly Leoš Filip. V druhé polovině zápasu naši hráči kontrolovali stav utkání a hostujícímu celku dovolili vsítit pouze jednu branku. Naše mužstvo předvedlo pěkný taktický výkon, který podložili dobrou hrou.

Zdislavice B : Popovice B - 3:1
                                                                    ( 16.10.2010)

Naše "B" se tuto sezónu potýka s krizí a to hlavně v koncovce. V plné síle na hřišti ve Zdislavicích dokázalo dát pouze jeden gól po střele Petra Vilímka a to bylo na vítězství v tomto zápasu málo. Někteří hráči by se měli zamyslet a začít chodit na tréninky!!!

Popovice B : Divišov B - 4:3                                                                          ( 9.10.2010 )

Naše "béčko" se postavilo týmu z Divišova. Začátek zápasu patřil našim hráčům. Kombinovali, dohrávali souboje a ohrožovali bránu hostů. První góĺ vstřeli Leoš Filip, který po dlouhém výkopu brankáře prošel obranou a vymetl šibenici - 1:0. Naše mužstvo přidalo ještě jeden gól. Do poločasu mohl ješte na 3:0 zvyšovat Petr Vilímek, tomu míč na brankové čáře vykopl hostující obránce. V druhé půli naši hráči zvýšili náskok o tři branky, pak však nesmyslně polevili a nechali si vstřelit dva góly. Zápas nabral zajímavý konec, ve kterém ještě padly dvě branky. Tři body nakonec po napínavém boji brali naši hráči.

Louňovice pod Blaníkem B : Popovice B - 2:2                                             ( 2.9.2010 )

Naše B - mužstvo zamířilo na jedno z lepších hřišť v této soutěži. Značná marodka byla bohužel znát na herním projevu našeho týmu. V průměrném zápase se našim hráčům podařilo vstřelit dva góly a odvézt si tak cenný bod z venku.

Popovice B : Čechtice B - 0:2                                                                        ( 25.9.2010 )

Další zápas našeho B - mužstva, ve kterém nebylo vidět mnoho fotbalových momentů. Hrálo se převážně ve středu hřiště a po celou dobu zápasu byl vidět spíše nakopávaný fotbal bez útočného efektu. Hosté hrozili rychlými výpady po pravé straně, ze kterých vstřelili oba góly. Z jediné veliké šance našeho mužstva nastřelil Petr Vilímek břevno.

Struhařov B : Popovice B - 2:2                                                                      ( 19.9.2010 )

Tradiční zápas mezi Popovicemi a Struhařovem. Tyto utkání mají vždy dobrý náboj a početnou diváckou kulisu. Naše mužstvo sehrálo první půli výborně. Hrálo pohledný fotbal. Drželo míč na svých kopačkách, kombinovalo. Odměnou jim bylo vedení 1:0 po chladnokrevné trefě Martina Páva. Ojedinělé šance Struhařova likvidoval brankář Oundrán. V druhém poločase však našemu mužstvu odešly síly. Začalo se  faulovat před pokutovým územím. Standartní situace domácí hráči využili. Konečný výsledek se zastavil na 4:1 pro Struhařov.

Popovice B : Velíš B - 2:2                                                                              ( 11.9.2010 )

Naše B - mužstvo sehrálo čtvrté kolo soutěže. Zápas měl pohledný náboj se šancemi na obouch stranách. Kromě toho se na hřišti i jiskřilo, jak už tomu bývá v zápasech s Velíší. Do vedení šli však hosté po pěkné střele velíšského hráče, brankář Oundrán neměl šanci. Do kabin se šlo za stavu 0:1 a jak je zvykem, popovičtí hráči si vyřikali své chyby a namotivovali se zlomit zápas ve svůj prospěch. Čekání na gól nemělo dlouhé trvání. Po akci středem se prosadil střelec B - mužstva Leoš Filip. Po několika neproměněných šancích opět udeřili hosté. Bojovností se našim hráčům ještě podařilo vyrovnat. Do tabulky střelců se zapsal Petr Vilímek. Spravedlivá dělba bodů ukončila tento povedený zápas.

Popovice B : Nesperská Lhota B - 3:4                                                          ( 4.9.2010 )

Průměrný zápas našeho B - mužstva, ve kterém domácí pokaždé snižovali dvougólový náskok Nesperské Lhoty. Hosté se ujali vedení 0:3. Svou bojovností a důrazem v pokutovém území stihl do poločasu ještě snížit domácí Leoš Filip. V druhé půli naši hráči snížili na rozdíl jediného gólu a vidina alespoň jednoho bodu byla blízko. Hosté však zabrali a svůj náskok opět navýšili. Svoje vedení si během posledních 15 minut pohlídali a kráčeli naproti zisku tří bodů. V samém závěru naši hráči ještě upravili výsledek na konečných 3:4.

Tichonice B : Popovice B - 1:3                                                                      ( 28.8.2010 )

Druhý zápas našeho B - mužstva, tentokrát na hřišti v Tichonicích. Hřiště opět naplnilo očekávání našich hráčů. Nezpůsobilý terén však nezabránil Popovicím hrát pohledný fotbal. Po neúspěchu z prvního zápasu se mužstvo semklo, bojovalo a předvádělo pohledné kombinace. Odměnou jim bylo vedení 0:1 po krásném gólu Davida Kropáčka, který se trefil z otočky. I domácí hráči zahrozili z několika šancí a z jedné se jim podařilo vyrovnat. Druhý poločas byl v režii našich hračů. Druhou branku přidal Pavel Šopejstal a třetí po rychlé akci znovunalezec " Samr startovačka " :) Naše mužstvo tak získalo tři body a z těžkého zápasu si odvezlo dobré pocity, zejména potom naše mládí, které se střelecky prosadilo.

Popovice B : Pravonín B - 1:5                                                                        ( 21.8.2010 )

Nová sezóna našemu B - mužstvu nevyšla podle představ. První půli se hra odehrávala ve středu hřiště a ojedinělé šance Pravonína likvidoval domácí brankář Oundrán. Druhý poločas byl ve stejné režii. Když za svá záda pustil domácí brankář lehkou střelu bylo po zápase. Pravonínští se prosadili z každé své šance a v zápase nastříleli pět branek. Světlým okamžikem domácího celku byla bojovnost Leoše Filipa, který vybojoval míč v rohu hřiště a krásným sólem ho dostal až za záda hostujícího brankáře. Mužstvo z Pravonína, s kterým nemá naše "B" žádné zkušenosti si tak odvezlo všechny body.