Dětské odpoledne 2016

     Čtrnáct dní po grilování krůt uspořádal sbor další akci a v sobotu 20. srpna připravil již počtvrté dětské odpoledne. Pro děti byly opět připraveny jednoduché úkoly, některé s hasičskou tématikou. Po jejich splnění každé dítě dostalo tašku s věcnými cenami. Tradičně byla velmi dobrá účast, celkem více než 80 dětí domácích i z okolí. Letošní novinkou, dětmi velmi vítanou a využívanou, byla projížďka na raftu po místním rybníku. A další novinkou bylo na závěr dne slosování lístků, na které se dětem zaznamenávaly splněné úkoly, a tři vylosované děti dostaly ceny.
K zabezpečení naší akce nám finančně i materiálně přispěli sponzoři Obec Popovice, Elmoz Czech s.r.o. Popovice, DZS a.s. Struhařov, Pivovar Ferdinand a.s. Benešov, Jan Konderla - Jatky Čelivo, Mamako-Czech s.r.o. Bystřice, Pinko a.s. Benešov, Ovoce-zelenina Jiří Vyhnal Praha, Servus J+Š s.r.o. Vlašim, SQZ s.r.o. Chotýšany, Vosa-MVS s.r.o. Bystřice, KD Blaník s.r.o. Vlašim a Beko Czech Republic Praha. Všem sponzorům a samozřejmě členům i nečlenům, kteří se na přípravě i vlastní realizaci podíleli, srdečně děkujeme.
     I tato akce byla veřejností opět kladně hodnocena a proto s jejim pokračováním i nadále počítáme.
Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jeho fotografií nebo fotografií  dětí ve fotogalerii, nechť kontaktuje správce webu.
Text: Petr Vilímek, starosta SDH   


21. srpna 2016


  úvodní stránka | vyhledávač | poslední aktualizace 18.08.2019
TOPlist   © Jan Holomek 2010 | ADMIN