Sezóna 2012/2013

Popovice "B" : Vracovice - 5:1

Naše "B" přivítalo na domácí půdě neznámé Vracovice, potvrdilo formu a upevnilo si druhé místo za vedoucím béčkem Divišova. O všechny branky se postaral Josef Suk.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Postupice B : Popovice B - 3:4

Naše "B" pokračovalo v zajímavém programu tohoto fotbalového víkendu a zavítalo na půdu našeho odvěkého rivala z Postupic. V první půli ihned na začátku zápasu skóroval z rohového kopu Jakub Hovorka. Naše hra byla jasně lepší a mužstvo si rychlými přechody vytvářelo plno šancí. Druhou trefu přidal z trestného kopu Jiří Vyhnal a do poločasu na rozdíl tří branek ještě navýšil Petr Vilímek.
Jenže naše mužstvo jakoby si zvyklo na lehkovážnou hru soupeře a v druhé půli zápasu přestalo úplně hrát. Vyvrcholením bylo snížení domácích na rozdíl jedné branky. Za záchranou brzdu musel zatáhnou Michal Heřmánek, když svým rychlým sólem překonal Postupickou obranu i brankáře - 4:2. Postupičtí do konce zápasu hrozili přes naší slabší levou stranu a povedlo se jim ještě snížit na rozdíl jedné branky. V samém závěru mohli domácí urvat i bod, ale to by museli proměnit pokutový kop. S trochou stěstí si naše mužstvo odvezlo všechny body, ale druhá půle napověděla, že proti mužstvům z čela tabulky se lehkovážně hrát nedá.

Popovice B : Libež - 1:1

Naše "B" nezvládlo stíhací jízdu na první místo v tabulce a na domácím hřišti s průměrným týmem z Libže pouze remízovalo 1:1.

Kladruby : Popovice "B" - 3:2

Naše "B" opět nezvládlo utkání v Kladrubech. V první půli se ujalo vedení Josefem Sukem. Soupeř do přestávky otočil výsledek pokutovým kopem za zbytečný faul ve vápně a školáckou chybou našeho brankáře Milana Vosátky.
V druhé půli, kdy naše mužstvo hrálo ve veliké křeči, vykřesal jiskřičku naděje opět Josef Suk - 2:2. Jenže po nedůslednosti naší obrany zvyšovali opět domácí. Třešničkou byla neproměněná penalta Luboše Priknera v 90. minutě utkání. V průměrné utkání bralo body domácí mužstvo.

Teplýšovice "C" : Popovice "B" - 4:5

B-mužstvo po přestřelce vyhrálo na půdě Teplýšovic 4:5.