Kladruby : Popovice "B" - 4:1

Naše "B" nezvládlo vstup do nové sezóny a na hřišti Kladrub prohrálo 4:1.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Popovice B : Velíš - 1:3

Ani B-mužstvo nezvládlo svůj druhý vstup do sezóny a s Velíši prohrálo na domácí půdě 1:3.
Chocerady B : Popovice B - 3:5

Naše "B" si připsalo první podzimní výhru nad soupeřem z Chocerad.
Popovice : Libež - 1:4

Naše "B" doma ztratilo další body, když nestačilo na soupeře z Libže. Neproměněné šance rozhodly o ztrátě bodů. Jediným střelcem Popovic byl David Starec.
Chocerady B : Popovice B - 2:8

Naše B-mužstvo začalo svou jarní část sezóny pikantní výkrou na půdě Chocerad v poměru 2:8.
Popovice B : Radošovice - 3:0

Naše "B" přivítalo neoblíbeného soupeře z Radošovic. Průběh utkání však naznačil, že nepůjde o takovou přestřelku a hromadu tvrdých soubojů, jak jsme v minulosti byli mezi těmito celky zvyklí.
Naše mužstvo se v úvodu zastřelovalo, špatně kombinovalo a jen těžko se dostávalo k zakončení.
Poločasový výsledek otevřel hlavou Petr Vilímek po přesném centru Pavla Žížaly. Hráče branka nakopla a v úplném závěru ještě zahrozili ze dvou dobrých příležitostí.
V druhé půli soupeř odpadl úplně a naši jen korigovali výsledek dalšími brankami. Poměrně jednoznačné vítězství 3:0.